MURALE / OBRAZY

Przy współpracy z Ana Flover malujemy murale, obrazy,

portrety oraz artystyczne ściany

Malowanie muralu

 

Piękne obrazy wykonane bezpośrednio na ścianach mogą być wspaniałą i oryginalną dekoracją. Doskonale sprawdzają się zarówno w firmach, restauracjach, jak i w prywatnych domach, na elewacjach i we wnętrzach. Maluję farbami najwyższej jakości, zazwyczaj akrylowymi (rozpuszczalne w wodzie, nie emitują zapachu, ekologiczne) lub lateksowymi. W zależności od projektu malowanie trwa od kilku do kilkunastu dni. W razie potrzeby obraz ścienny zabezpieczam bezbarwnym lakierem.

 

Obrazy olejne

 

Obrazy maluję farbami olejnymi oraz akrylowymi, a farby których używam są najwyższej jakości. Obrazy maluję zarówno na zamówienie, jak i na wystawy. Większość obrazów przedstawiona w galerii jest sprzedana, jednak bardzo chętnie mogę namalować wierną kopię swojego poprzedniego dzieła. Ceny obrazów są różne – zależne od kilku czynników, w tym wielkości i trudności namalowania, dlatego ceny zaczynają się od 500zł za jeden obraz.

Artystyczne ściany

 

Oprócz obrazów olejnych i murali maluję na ścianach różne motywy kwiatowe, chlapane, przecierane, tynki strukturalne , postarzane , pasy i inne – w zależności od charakteru pomieszczenia i życzenia klienta. Tutaj nie ma ograniczeń tylko pomysły do zrealizowania.

Właścicielem zdjęć i materiałów jest Anna Kinga Troczyńska - Ana Flover

domy energooszczędne

KONTAKT

Bębło ul. Na Dolinkę 10

32-089 Wielka Wieś

 

Tel. 694 236 620

E-mail: remodern@o2.pl

domy energooszczędne
domy energooszczędne